19C100PV2L
SENSOR PRESS VAC GAUGE 100PSI
Seri / Aile Numarası
19C100PV2L
19C100PV2L Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Operating Pressure -100PSI (-689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV