19C100PG8L
PRESSURE-STAINLESS-19MM HIGH PRE
Seri / Aile Numarası
19C100PG8L
19C100PG8L Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV