19C100PG6K
PRESSURE-STAINLESS-19MM HIGH PRE
Seri / Aile Numarası
19C100PG6K
19C100PG6K Hakkında
Honeywell 19C100PG6K, paslanmaz çelik gövdeli vented gauge basınç sensörüdür. 300PSI (2068.43kPa) maksimum basınç kapasitesine ve ±0.25% doğruluk oranına sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışan sıcaklık kompanse edilen bu transdüser, 0-100mV analog voltaj çıkışı sağlar. 15V besleme gerilimi ile çalışan cihaz, 19mm çaplı dişli silindir pakette sunulur. Flex kablolu terminator ve dişli bağlantı portu ile endüstriyel uygulamalar, HVAC sistemleri, su uygulamaları ve basınç izleme gerektiren kontrol sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV (10V)
Output Type Analog Voltage
Package / Case Cylinder, Threaded
Part Status Active
Port Style Threaded
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style Flex Cable
Voltage - Supply 15V