189LMH050MZEG
CAP ALUM 18000UF 20% 50V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
189LMH050MZEG
189LMH050MZEG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 189LMH050MZEG, 18000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 32.24mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, 6.5A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32.24mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.5 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V