188LMH160MZCH
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
188LMH160MZCH
188LMH160MZCH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 188LMH160MZCH, 1800 µF kapasitansa sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 2000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. Snap-In kasa tipi ile through-hole montaj yapılması özellikle endüstriyel güç kaynakları, doğrultmaç devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 138.16 mOhm ESR değeri ve 2.7 A @ 120Hz ripple akım kapasitesi, genel amaçlı güç yönetimi uygulamalarına uyum sağlar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeridir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 138.16mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.969 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V