188LBB200M2EG
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
188LBB200M2EG
188LBB200M2EG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 188LBB200M2EG, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated gerilimde çalışan bu komponent, snap-in radyal kasa tipi montajla tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 138.16 mOhm ESR değeri ve ±20% toleranssıyla uygulanır. 10 kHz'de 6.35 A, 120 Hz'de 4.32 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 138.16mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.3504 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V