187LBB450M2DD
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
187LBB450M2DD
187LBB450M2DD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 187LBB450M2DD, 180 µF kapasitansına ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 1.38155 Ohm ESR değeri ve 10 kHz'de 2.1609 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.38155Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1609 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V