187LBB450M2CF
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
187LBB450M2CF
187LBB450M2CF Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 187LBB450M2CF, 180 µF kapasitansa ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile ürün genel amaçlı elektronik devre uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatörler ve diğer yüksek gerilim devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 1.49 A ve 10 kHz'de 2.1903 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.38155Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1903 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V