187LBB450M2BH
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
187LBB450M2BH
187LBB450M2BH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 187LBB450M2BH, 180 µF kapasitanslı ve 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Snap-In kutu paketlemesi ile gelen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür süresi garanti eder. ESR değeri 120 Hz'de 1.38 Ohm, 10 kHz'de ripple akımı 2.25 A ve 120 Hz'de 1.53 A'dir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.38155Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.2491 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V