182NQ030R-1
180A, 30V, PRM1-1, POWER MODULES
Paket/Kılıf
HALF-PAK
Seri / Aile Numarası
182NQ030R
182NQ030R-1 Hakkında
182NQ030R-1, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 180A, 30V Schottky güç diyotudur. HALF-PAK (PRM1-1) kasa içinde sunulan bu bileşen, yüksek akım doğrultma uygulamaları için tasarlanmıştır. Fast recovery özelliği ile 500ns'den düşük anahtarlama zamanına sahip olan diyot, kontrollü güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel güç yönetimi sistemlerinde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışan bileşen, 510 mV forward voltajı ve 15 mA reverse leakage akımı ile verimli doğrultma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 7000pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 180A
Current - Reverse Leakage @ Vr 15 mA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case HALF-PAK
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM1-1 (Half Pak Module)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 510 mV @ 180 A