180VXR2200MEFC35X50
CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180VXR2200MEFC
180VXR2200MEFC35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180VXR2200MEFC35X50, 2200 µF kapasitans değerine sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 180V rated voltaj ile tasarlanmış bu snap-in tipi radial kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerjilendirme devrelerinde ve yüksek voltaj elektronik sistemlerinde kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 7000 saatlik ömür garantisi bulunmaktadır. 10 kHz'de 4.35 A ripple current kapasitesi ile endüstriyel ve ticari elektronik ekipmanlarda değer kaybı ve frekans filtrasyonu gerektiren uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V