180USG1200MEFC35X25
CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180USG1200MEFC
180USG1200MEFC35X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180USG1200MEFC35X25, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V nominal gerilim değerine sahip olan bu komponent, Through Hole montaj tipinde radial, snap-in kasa şeklinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisi sunar. 10 kHz'de 4.965 A ve 120 Hz'de 3.31 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve diğer genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel seviye bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.965 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V