180USC820MEFC30X25
CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180USC820MEFC
180USC820MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180USC820MEFC30X25, 820 µF kapasitansa ve 180V nominal voltaja sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen değerde üretilmiş olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama amaçlı kullanımlar için tasarlanmıştır. 10 kHz'de 4.035 A ve 120 Hz'de 2.69 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile PCB'ye direkt olarak lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.035 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V