180USC680MEFC30X25
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180USC680MEFC
180USC680MEFC30X25 Hakkında
Rubycon üretimi 180USC680MEFC30X25, 680 µF kapasitansı ve 180V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan, 3000 saatlik yaşam süresi (85°C'de) sunan bu kondansatör, ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 3.69A, 120 Hz'de 2.46A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.69 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.46 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V