180USC470MEFCSN20X35
CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180USC470MEFCSN
180USC470MEFCSN20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180USC470MEFCSN20X35, 470 µF kapasitanslı ve 180V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanmış olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.865 A ve 120 Hz'de 1.91 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, motorlar ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.865 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V