180USC470MEFC20X35
CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180USC470MEFC
180USC470MEFC20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180USC470MEFC20X35, 470 µF kapasitansı ve 180 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (85°C'de) ile güvenilir bir şekilde çalışır. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında 2.865 A ripple current (10 kHz) ve 1.91 A ripple current (120 Hz) kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, enerji dönüştürme devreleri ve AC/DC uygulamalarında yaygın olarak kullanılan through-hole tipinde bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.865 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V