180USC1200MEFC30X35
CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180USC1200MEFC
180USC1200MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180USC1200MEFC30X35, 1200 µF kapasitanslı, 180V rated voltaj ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole aplikasyonlarında kullanılmaya uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında 3000 saat ömür süresi ile belirtilmiştir. 10 kHz'de 5.325 A ve 120 Hz'de 3.55 A ripple current kapasitesi ile düşük ve yüksek frekans uygulamalarında enerji depolama, filtreli güç kaynakları, ve genel amaçlı DC devre tasarımlarında kullanılan standart bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.325 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V