180MXG470MEFCSN20X35
CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180MXG470MEFCSN
180MXG470MEFCSN20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180MXG470MEFCSN20X35, 470µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipinde olan bileşen, through-hole montajını desteklemektedir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenli bir şekilde işletilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür özellikleri vardır. 10 kHz'de 2.625 A, 120 Hz'de ise 1.75 A ripple akımını tolere edebilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol cihazları ve yüksek gerilim uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.625 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V