180MXC680MEFCSN30X25
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180MXC680MEFCSN
180MXC680MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180MXC680MEFCSN30X25, 680µF kapasitansa ve 180V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket türüne sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür belirtimi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. High frequency'de 2.325A ve low frequency'de 1.55A ripple current kapasitesi vardır. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.325 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V