180MXC390MEFC22X30
CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180MXC390MEFC
180MXC390MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180MXC390MEFC22X30, 390 µF kapasitanslı ve 180 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In kasa tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. 10 kHz'de 2.025 A ve 120 Hz'de 1.35 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, düzeltme devreleri, filtre uygulamaları ve genel amaçlı kullanımda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.025 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V