180MXC330MEFCSN22X25
CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180MXC330MEFCSN
180MXC330MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180MXC330MEFCSN22X25, 330 µF kapasitansına ve 180 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kutu paketlemesiyle Through Hole montajı için tasarlanmıştır. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile çalışır, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 10 kHz'de 1.8 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V