180MXC1500MEFC35X35
CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180MXC1500MEFC
180MXC1500MEFC35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180MXC1500MEFC35X35, 1500 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. Radial can snap-in paket tipi sayesinde hızlı ve kolay montaj sağlar. 105°C'de 3000 saat ömür belirtilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 4.425 A ve 120 Hz'de 2.95 A'dır. ±20% toleransı ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devre ve regülatör uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.425 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V