180MXC1200MEFC35X30
CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
180MXC1200MEFC
180MXC1200MEFC35X30 Hakkında
Rubycon üretimi 180MXC1200MEFC35X30, 1200 µF kapasitanslı, 180 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan ürün, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 3.9 A, 120 Hz'de 2.6 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yer bulur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V