180KXW560MEFC18X40
CAP ALUM 560UF 20% 180V RADIAL
Seri / Aile Numarası
180KXW560MEFC
180KXW560MEFC18X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 180KXW560MEFC18X40, 560 µF kapasitansı ve 180V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal aluminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipine sahip radial can paketlemesiyle güç kaynakları, doğrultma devreleri, filtreleme uygulamaları ve orta gerilim elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V