16ZLS2200MEFC12.5X20
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16ZLS2200MEFC
16ZLS2200MEFC12.5X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16ZLS2200MEFC12.5X20, 2200µF kapasitansı ve 16V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal montaj tipli alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışır ve 105°C'de 6000 saat ömür garantisi sunar. 17 mOhm empedansı ile düşük ESR özelliğine sahiptir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 2.48 A, 120 Hz'de ise 1.736 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreli devrelerde ve analog/dijital devreler için kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.48 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.736 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V