16ZA33M5X7
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16ZA33M5X7
16ZA33M5X7 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16ZA33M5X7, 33 µF kapasitansı ve 16V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür ömrü içerir. 260 mOhm empedansı ve ±20% toleransı ile belirtilen özelliklere sahiptir. 100 kHz'de 350 mA ve 120 Hz'de 105 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Anahtarlama güç kaynakları, filtreleme ve zaman sabitleme devrelerinde uygulanabilir. Lütfen dikkat: Bu ürün üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 350 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V