16ZA100M6.3X11
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16ZA100M
16ZA100M6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16ZA100M6.3X11, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans ve 78 mOhms impedans değerlerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömürlü bu kondansatör, 670 mA @ 100 kHz yüksek frekans ve 254.6 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı ile belirtilmiştir. Through-hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Güç kaynakları, ses yükselticileri, frekans ayar devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 78 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 670 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 254.6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V