16YXJ1000MT810X16
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16YXJ1000MT810X16
16YXJ1000MT810X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16YXJ1000MT810X16, 1000 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygun bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 10000 saatlik ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipine sahip kondansatör, 62 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özelliği gösterir. 100 kHz'de 1.21 A ve 120 Hz'de 907.5 mA ripple akımı taşıyabilir. Anahtarlı güç kaynakları, ses sistemleri, enerji depolaması ve filtre uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 907.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V