16YXG330M8X11.5
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16YXG330M
16YXG330M8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16YXG330M8X11.5 alüminyum elektrolitik kondansatör, 330 µF kapasitans ve 16 V rated voltage ile radial montaj tipi kullanıcılar için tasarlanmıştır. Through-hole bağlantı yöntemi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. 4000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. 130 mOhms impedans değeri ve 352 mA ripple current @ 120 Hz kapasitesi, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Polar yapısı nedeniyle kutup doğruluğu gözlenmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 352 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V