16YK10000M18X35.5
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
16YK10000M
16YK10000M18X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16YK10000M18X35.5, 10000 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip olan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışır. 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. Through-hole montaj tipine sahip olan kondansatör, 3.3925 A (10 kHz) yüksek frekans ve 2.95 A (120 Hz) düşük frekans ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V