16WA10000MEFC18X25
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16WA10000MEFC
16WA10000MEFC18X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16WA10000MEFC18X25, 10000 µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim, ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Through hole montajı için tasarlanmış bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, motor kontrol sistemleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial, Can paket tipi ile endüstriyel ve ticari elektronik tasarımlarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V