16VXG22000MEFC30X40
CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
16VXG22000MEFC
16VXG22000MEFC30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 22000µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile çalışan bu radial snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömürlüdür. ±20% toleransa sahip olan bileşen, 10 kHz'de 3.979A ve 120 Hz'de 3.46A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.979 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.46 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V