16VXG12000MEFC30X25
CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
16VXG12000MEFC
16VXG12000MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16VXG12000MEFC30X25, 12000 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi ile alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tasarımı ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile ürün, düşük ve yüksek frekans ripple akımlarına (120 Hz'de 2.13 A, 10 kHz'de 2.4495 A) dayanıklıdır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V