16VXG12000MEFC25X35
CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
16VXG12000MEFC
16VXG12000MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16VXG12000MEFC25X35, 12000 µF kapasitansına ve 16V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 2.7255 A ve 120 Hz'de 2.37 A ripple akım taşıyabilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı devreleri, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7255 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V