16USC10000MEFC22X25
CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16USC10000MEFC
16USC10000MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16USC10000MEFC22X25, 10000 µF kapasitanslı ve 16V voltaj toleransına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye radial bağlantı sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği devrelerde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve snap-in paket tasarımı hızlı montajı kolaylaştırır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2775 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V