16TZV47M5X6.1
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16TZV47M5X6
16TZV47M5X6.1 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16TZV47M5X6.1, 47 µF kapasitansta 16V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikası ile otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi sunar. 700 mOhms impedansı, 100 kHz'de 170 mA ve 120 Hz'de 54.4 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile üretilen komponentin SMD radial can kasa formatı PCB'ye doğrudan lehimlenmesi sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 54.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V