16TZV100M6.3X8
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16TZV100M
16TZV100M6.3X8 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16TZV100M6.3X8, 100 µF kapasitans ve 16 V nominal voltaja sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömürlü (105°C'de) bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 340 mOhm impedansı ile 300 mA @ 100 kHz ve 150 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında stabil çalışır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V