16TXV47M6.3X6.1
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16TXV47M
16TXV47M6.3X6.1 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16TXV47M6.3X6.1, 47µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajda çalışabilen bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1Ohm ESR değeriyle sahip olan komponent, -40°C ile 125°C arası sıcaklık aralığında güvenli şekilde çalışır. 125°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 120 Hz'de 35 mA olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde uygulanır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V