16SVT100M
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SVT100M
16SVT100M Hakkında
Panasonic 16SVT100M, 100µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatörü Surface Mount (SMD) paketlemesi ile sunulmaktadır. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, düşük ESR (24mOhm) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkin çalışır. 100 kHz'de 2.49A ve 120 Hz'de 124.5mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışan kondansatör, 125°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, LED sürücüleri, DC-DC dönüştürücüler ve filtreleme devreleri için kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.49 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 124.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V