16SVPT1000M
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SVPT1000M
16SVPT1000M Hakkında
Panasonic 16SVPT1000M, 1000µF kapasiteli, 16V rated voltajda çalışan alüminyum polimer kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu bileşen, düşük ESR (12mOhm) ve yüksek ripple current (@100kHz: 5.4A) özelliğiyle güç kaynağı devrelerinde, audio amplifikatörlerde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 20000 saat ömre sahip bileşen, endüstriyel ve tüketici elektroniği ürünlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V