16SVPK680M
CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SVPK680M
16SVPK680M Hakkında
Panasonic 16SVPK680M, 680µF kapasitesi ve 16V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. SMD radial can paketlemesi ile kompakt tasarımı sayesinde yoğun PCB tasarımlarında kullanılabilir. 14mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 1000 saat ömrü (125°C) ile dayanıklı yapıda tasarlanmıştır. 100kHz'de 1.56A ripple current kapasitesi ile güç uygulamalarında, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 78 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V