16SVPG680M
CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SVPG680M
16SVPG680M Hakkında
Panasonic 16SVPG680M, 680 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış bu SMD tipi bileşen, düşük ESR (8 mOhm) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkin kullanım sağlar. -55°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında ve 5000 saat ömür garantisiyle (105°C'de) genel amaçlı elektronik devreler, güç yönetimi sistemleri, filtre devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. Radial, Can - SMD paket formatında sunulan kondansatör, 100 kHz'de 6.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 325 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V