16SVPG47M
CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SVPG47M
16SVPG47M Hakkında
Panasonic 16SVPG47M, 47µF kapasitans değerine sahip Surface Mount alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, 25mOhm düşük ESR değeri ve 3.2A @ 100kHz yüksek frekans ripple akımı toleransı sayesinde anahtarlamalı güç kaynakları, regülatörler ve gücü dağıtım uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalara uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V