16SVPE470M
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SVPE470M
16SVPE470M Hakkında
Panasonic 16SVPE470M, 470µF kapasiteli, 16V nominal voltajlı alüminyum polimer yüzey montajlı kondansatördür. 10mOhm ESR değeri ve düşük ESR özelliği sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili ripple current absorpsiyonu sağlar. 100 kHz'de 6.1A ripple current kapasitesi, 120 Hz'de 305mA nominal akım taşıyabilir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı DC-DC konverterler, güç kaynakları, elektrik tutma devreleri ve analog uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 305 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V