16SVPA82MAA
CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SVPA82MAA
16SVPA82MAA Hakkında
Panasonic 16SVPA82MAA, 82 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum polimer kondansatördür. 16V rated voltajda çalışan bu komponent, 30mOhm ESR değeri ile düşük empedans sunmakta ve yüksek frekans uygulamalarında etkin kullanılmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç yönetimi devrelerinde, filtre ve bypass uygulamalarında tercih edilir. 2000 saatlik ömrü 105°C'de, 2.76A ripple akım kapasitesi (100 kHz) ve ±20% tolerans ile stabil performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 138 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V