16SVP82M
CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SVP82M
16SVP82M Hakkında
Panasonic 16SVP82M, 82 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, SMD paket tipinde sunulmakta ve surface mount teknolojisi ile PCB'ye montajı yapılmaktadır. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, 40mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 kHz'de 2.12A ve 120 Hz'de 106 mA ripple akım kapasitesi ile filtre, bypass ve destek uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.12 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 106 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V