16SVF270M
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SVF270M
16SVF270M Hakkında
Panasonic 16SVF270M, 270µF kapasitanslı 16V rated alüminyum polimer kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan düşük ESR (22mOhm) değerine sahip bir kondansatördür. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 1000 saat ömrü garantili bu komponent, yüksek frekanslı devrelerde 1.04A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, güç kaynakları, invertörler ve analog devreler gibi uygulamalarda filtre ve stabilizasyon görevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.04 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V