16SLV10M4X6.1
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
16SLV10M4X6
16SLV10M4X6.1 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16SLV10M4X6.1, 10 µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunar. 10 kHz'de 27 mA ve 120 Hz'de 18 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V