16SKV100M6.3X5.5
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Üretici
Rubycon
Seri / Aile Numarası
16SKV100M
16SKV100M6.3X5.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16SKV100M6.3X5.5, 100 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 78 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple current toleransı bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerine, filtre ve bypass uygulamalarında kullanılan polar kondansatördür. SMD paket tipinde monte edilmek üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V