16SJV10M4X6.1
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
16SJV10M
16SJV10M4X6.1 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 16SJV10M4X6.1, 10µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve Radial Can SMD paket tipi ile sunulan bu komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışmaya uygundir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisiyle, 10 kHz'de 27 mA ve 120 Hz'de 18 mA ripple akım kapasitesi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme şebekelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V